عکاسی عروس

برای خانم ها یا بهتر بگیم عروس خانوم ها روز عروسی به یادماندنی ترین روز زندگی است و زیبا بودن در اون روز غایت آرزوی هر عروس خانمی.

همیشه دیدن عکس های عروسی انگار دلپذیرتر از خود عروسیه. همه سعی می کنن عکسهای عروسی شون متفاوت باشه. تو عکسهای عروسی تنها هنر و خلاقیت عکاس به چشم میاد وگرنه موضوع تمام عکس ها یکیه.

عکاسی از مجالس عروسی در میان انواع ژانرهای عکاسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در سال های اخیر به کمک دوربین های دیجیتال، عکاسی از عروس و داماد فراتر از بعد سنتی آن پیش رفته است و عکاسان مختلف با ابزار، نرم افزارهای خاص و هنرنمایی های خود، به عکس های گرفته شده از عروس و داماد جلوه ای چند برابر بخشیده اند. اینکه چه فاکتورهایی باعث می شود تا یک عکس، زیبا و خاص به نظر برسد علاوه بر رعایت برخی مسائل و شرایط محیطی، بیشتر به ذوق و مهارت عکاس بستگی دارد. در خصوص عکاسی از عروس و داماد نیز این اصل قابل اجراست. نوع نگاه عکاس به سوژه، محیط اطراف، زاویه دید دوربین، چگونگی انتخاب و گرفتن بهترین ژست و حالت از سوژه همگی در به وجود آوردن یک عکس خوب تاثیرگذار هستند.

آتلیه عروسشوکا با مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران استان کرمانشاه با شماه 307 با هد ف ایجاد سبکی نوین و متفاوت در عکاسی و تصویربرداری فعالیت دارد.

آتلیه شوکا با استفاده از بهترین لوکیشن ها و تجهیزات نورپردازی نوین و دوربین های حرفه ای با کادری از تحصیلکردگان رشته عکاسی زیباترین روز را برای شما ثبت میکند

در آتلیه شوکا برای حفظ حریم و راحت بودن عروس در صورت درخواست عروس و داماد از ابتدای عکاسی تا پروسه ادیت و دیزاین آلبوم توسط کادر مجرب خانم انجام میشود .  

ثبت لحظه ها ثبت زندگی  

استودیو شوکا

اینستاگرام ما را دنبال کنید

استودیو فیلم و عکس شوکا با مجوز رسمی به شماره 307 از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران استان کرمانشاه 

آدرس : کرمانشاه سیمتری دوم چهار راه چاله چاله ساختمان دکتر اکبری طبقه دوم

تلفن و فکس : 38356022

تلفن تماس : 3295 131 0918  -  7395 928 0918

هر گونه کپی و نشر بدون مجوز از سایت ممنوع و پیگرد قانونی دارد

 
Top of Page