عکاسی کودک

از نظر آماري كودكان محبوب ترين سوژه عكاسي در تمام دنيا هستند. آنها جذاب هستند. به همين دليل عكاس هنگام عكاسي از كودكان احساس راحتي مي كند و خلاصه سوژه فوق العاده اي براي عكاسي هستند. فقط بايد هنگام عكاسي از كودكان صبور بود و البته بايد مهارت هايي را هم كسب كرد. تا بتوان عكس هاي خوبي گرفت.

پیش از هر کاری با توجه به ساعت بیولوژیکی فرزند خود، سرحال ترین زمان وی را برای حضور در آتلیه انتخاب کنید و قبل از آن زمان استراحت کافی برای کودک خود در نظر بگیرید .

استحمام کودک باید حتما روز قبل از عکاسی صورت پذیرد چرا که در روز عکاسی باعث خستگی و کسالت کودک شما میگردد.

همراه آوردن عروسک ها، اسباب بازی، حوله و هر چیزی که در آینده یاد آور این روزهای شیرین دلبند شما باشد بسیار خاطره انگیز خواهد بود .

نهایت هنر در عکس کودک زمانی رخ میدهد که بدون دکورهای عجیب و غریب و شلوغ و پرتره ای از نمای نزدیک وی داشته باشید! پس تقاضا میکنم علیرغم وجود دکورهای فراوان و متنوع در آتلیه ها ، به این مهم نیز گوشه چشمی داشته باشید .

آتلیه عکاسی کودک شوکا با به خدمت گرفتن کادر با تجربه خانم و آقا و پیشرفته ترین تجهیزات افتخار دارد لحظات زیبا و خاطره انگیز کودکان شما را ماندگار کند.

عکاسی از کودکان نیازمند حرفه ای بودن ، ابزار مجهز ، صبر و حوصله می باشد . وقتی قرار باشد آتلیه‌ای متمایز شود و بی‌نظیر‌ترین و بهترین کار را ارائه دهد لازم است از بهترین و بی‌نظیر‌ترین امکانات هم استفاده کند. تجهیزاتی که آتلیه شوکا  برای عکاسی کودک از آن‌ها استفاده می‌کند، هر کدام در نوع خود بهترین هستند. داشتن بهترین لنز پرتره در سطح آتلیه و بهترین فلاش در کنار دوربین بسیار قدرتمند شوکا جزو امتیازات منحصر به فرد این آتلیه است. جالب است بدانید حساسیت فوق العاده‌ای برای انتخاب رنگ دکور‌ها و حتی پس زمینه‌ها انجام گرفته که در کمتر جایی دیده می‌شود.

از آنجا که خیلی از خانواده‌ها دوست دارند در کنار فرزندشان عکس یادگاری داشته باشند، آتلیه شوکا در کادر خودش از بهترین عکاسان خانم استفاده کرده است. عکاسان خانم باسابقه شوکا به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن کارشان را انجام می‌دهد.

بهترین لحظه های زندگی کودکان شما را به  زیبایی ثبت خواهیم کرد 

استودیو شوکا

 


 

اینستاگرام ما را دنبال کنید

استودیو فیلم و عکس شوکا با مجوز رسمی به شماره 307 از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران استان کرمانشاه 

آدرس : کرمانشاه سیمتری دوم چهار راه چاله چاله ساختمان دکتر اکبری طبقه دوم

تلفن و فکس : 38356022

تلفن تماس : 3295 131 0918  -  7395 928 0918

هر گونه کپی و نشر بدون مجوز از سایت ممنوع و پیگرد قانونی دارد

 
Top of Page